معرفی محصول

29 مدل مینی واش شستشو قوی + لینک خرید

امروز می خواهیم درباره مینی واش که کوچکتر از لباسشویی است و خیلی از خانم ها در خانه ها استفاده می کنند صحبت کنیم و طرز استفاده از مینی واش و خرید مینی واش که مخصوص کودکان است را به شما معرفی کینم. تا آخر این مطلب هم با ما همراه باشید.

مینی واش چیست؟

در گویش عامیانه به دستگاه  مینی واش، کهنه شور هم گفته میشود ولی این دو اسم یک وسیله را مشخص میکنند.در گذشته این دستگاه وظیفه شستن کهنه نوزادان را به عهده داشته ولی با گذشت زمان و استفاده خانواده ها از پوشک،کاربری این دستگاه به سمت شستن لباسهای کودک رفته است.

چرا مینی واش کودکان

لباسهای پدر و مادر و یا بزرگترهای خانواده،به علت داشتن آلودگیهای خاص خودشان از قبیل گرد و غبار بیرون از منزل،آلودگی های محل کار پدر و مادر،مواد آرایشی و بهداشتی پدر و مادر و … بهتر است جدا از لباسهای نوزاد شسته شود.در این صورت معقول تر است لباس های کودک جدا از لباس های دیگر و در یک دستگاه جداگانه شسته شود. چرا که پس از هر بار شستشو در سیستم تخلیه،زیر پروانه شستشو،داخل پرزگیر مقداری از مواد شوینده آب حاوی آلودگی های شستشوی قبلی باقی می ماند و با آبگیری جدید جهت شستشوی لباسهای نوزاد، این آلودگی ها مجددا وارد سیستم شستشو می شود.

مینی واش چیست؟

ویژگی مینی واش ها

حساسیت پوستی نوزادان
به علت اینکه سیستم دفاعی بدن نوزادان و کودکان تکمیل نشده است،کوچکترین و ضعیفترین میکروبها می توانند ایجاد بیماری و حتی حساسیت های پوستی کند. رعایت بهداشت بهترین راه سلامت است.

شستشوی تمیز
به علت محور عمودی چرخش پروانه و شستشوی دوطرفه یا به بیان بهترداشتن الکترو موتوردو دوری که پس از چرخش چند ثانیه ایی،جهت چرخش را عوض میکند این دستگاه مانند شستشوی دستی تمیزترین حالت شستشوی لباس را دارند.

شستشوی سریع
زمانیکه نوزاد مدام به لباس تمیز احتیاج پیدا میکند ، سرعت شستشو دارای اهمیت می شود.چرا که نوزاد در بسیاری از موارد پس از تعویض پوشک و یا بعد از غذا خوردن،احتیاج به لباس تمیز دارد.این دستگاه مینی واش است که به کمک مادر نوزاد می آید و لباسهای نوزاد را ، پس از گذشت مدت زمانی کوتاه،ولی بسیار تمییز می شوید.

ظرفیت متغیر شستشو
درب دستگاه مینی واش از بالا باز می شود،به همین علت شما میتوانید ظرفیت دستگاه را تکمیل نکرده و  نسبت حجم لباس،آب و مواد شوینده اضافه نمایید. حتی می توانید به هنگام کار درب دستگاه را باز کنید و حجم آب،موادشوینده و حتی حجم لباس را تغییر دهید.

سبک،کم حجم و دارای دستگیره جهت جابجایی آن
دستگاه مینی واش احتیاجی به نصب ندارد و می توان به سادگی آن را جابجا کرد و به هنگام استفاده به مکان مورد نظر حمل نمود. تنها باید به آن آب و مواد شوینده اضافه نمود تا لباس هایی تمیز داشته باشیم.

بدنه مقاوم از جنس پلاستیک
بدنه اکثر دستگاه های مینی واش، از پلاستیک مقاوم به ضربه ساخته شده که این بدنه در مقابل زنگ زدگی، پوسیدگی و برق گرفتگی هم مقاوم است.حتی انتقال نیرو از اکترو موتور به پروانه شستشو توسط تسمه صورت میگیرد که الکترو موتور را از آسیب های احتمالی ایمن می سازد.

دارای ورودی آب و تایمر 15 دقیقه ای
اکثر مینی واش ها یا همان کهنه شورها دارای ورودی آب میباشند که شلنگ آب به آن متصل می شود و به راحتی باز و بسته کردن یک شیر آب، میتوان آن را پر از آب نمود.از طرف دیگر زمان مورد نیاز برای کار و شستن لباس حداکثر 15 دقیقه است.

فرق مینی واش ساده و مینی واش اتوماتیک

مینی واش های اتوماتیک دارای یک صفحه ال ای دی بر روی دستگاه می باشند که با توجه به کثیفی لباس ها می توانید، برنامه شست و شو مناسب را انتخاب کنید. پرزگیرهای موجود در داخل محفظه شست و شو باعث خواهد شد تا احتمال آسیب دستگاه کاهش یابد. همچنین مینی واش های اتوماتیک مجهز به درجه آبگیری می باشند که آب وارده به دستگاه را متناسب با حجم لباس، به صورت اتوماتیک تنظیم می کنند.

فرق مینی واش ساده و مینی واش اتوماتیک

تفاوت مینی واش دو قلو و مینی واش تکی چیست؟

جدیدا مینی واش های تکی که فقط قابلیت شستشو داشتند با اضافه شدن یک مزیت تازه قادر به خشک کردن و آب گیری لباس هستند البته این مزیت هم مااند تمامی اختراعات بشری خوبی ها و بدی هایی دارد از مزایاو معایب این نوع مینی واش ها در زیر به آن اشاره میکنیم

فضای بسیار کمی اشغال میکند

تا حدودی کاربری مینی واش دو قلو را داراست

پس از شست و شو آب لباس را میگیرد

قیمت ارزان تری نسبت به مینی واش های دوقلو دارد

لباس را صاف در سبد خشک کن قرار ندهیم کار ابگیری با مشکل مواجه میشود.

مینی واش های دوقولو دور موتور شست و شو آن حدود  ۲۰۰ دور و خشک کن آن ۵۰۰ دور در دقیقه است.

اما در مینی واش های تکی هر دو عملکرد توسط یک موتور و با دور شست و شو موتور صورت می گیرد.

با علم به این مطلب که مینی واش تکی در حقیقت تنها آب گیری میکند اما به اندازه ی مینی واش دو قلو توانایی خشک کردن را ندارد اقدام به خرید مینی واش تکی کنید ، حتما از خرید خود راضی خواهید بود.

کلام آخر

ممنونم که تا آخر این مطلب هم با ما همراه بوده اید و توانسته اید برای شستن لباس های کودک دلبندتان مینی واشی که مناسب است را خریداری کرده باشید. امیدوارم از سایت ما مینی واش خود را خریداری کرده باشید و اگر نظرات بیشتری درباره مینی واش ها می دانید ما و دوستان را در کامنت ها همراهی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا